Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie Og這szenie
  Mo磧iwo dodania do 10 zdj耩
  Wywietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo dodania og這sze premium
Zarzdzaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
P R A C A! Pakowacz produkt闚 spo篡wczych! - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 15/10/2018 13:38:31
12 godzin temu
Podejmij wsp馧prac z LiderJob (cer. 16198) – Twoim liderem na rynku zatrudnienia na stanowisku pakowacza mi瘰a drobiowego.

Opis stanowiska:
- pakowanie produkt闚 drobiowych (piersi, udka)
- wykrawanie filet闚 drobiowych (dla os鏏 z do鈍iadczeniem)
- kontrola jako軼i produkt闚
- dba這嗆 o bezpiecze雟two i higien pracy

Oferujemy:
- umow na warunkach holenderskich
- wynagrodzenia wyp豉cane tygodniowo
- zakwaterowanie
- pomoc w organizacji transportu do Holandii oraz bezp豉tne dojazdy do pracy
- ubezpieczenie zdrowotne
- stabiln i d逝gotrwa陰 wsp馧prac

Wymagania:
- sumienno嗆 w wykonywaniu obowi您k闚
- nie musisz mie do鈍iadczenia – wystarcz ch璚i do pracy
- umiej皻no嗆 pracy na samodzielnym stanowisku jak i w zespole

Skontaktuj si z nami!
Zarejestruj si na stronie: www.liderjob.pl
Zadzwo: 500 017 878, 509 240 000,
Napisz: opole@liderjob.pl, biuro@liderjob.pl
Skontaktujemy si z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie poni窺zej klauzuli:
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Kontakt:
LiderJob
Telefon:
500017878

Ods這n: 20
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl