Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie Og這szenie
  Mo磧iwo dodania do 10 zdj耩
  Wywietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo dodania og這sze premium
Zarzdzaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik produkcji- Holandia- bez wiek闚ki - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/10/2018 12:36:11
3 dni temu
Agencja Zatrudnienia LiderJob ( cert.16198) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osoby na poszczeg鏊ne stanowiska.
OPIS STANOWISKA:
- prace fizyczne przy poszczeg鏊nych liniach i maszynach produkcyjnych
- kontrola jako軼i
- pakowanie lub filetowanie mi瘰a drobiowego
OFERUJEMY :
- dodatki za prac zmianow
- brak stawek wiekowych
- cotygodniowo wyp豉cany dodatek wakacyjny
- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
- opiek polskiego koordynatora
- mieszkanie
- ubezpieczenie
- dojazd do pracy
WYMAGANIA:
- motywacja do pracy
- zaanga穎wania
- dobrej organizacji pracy w豉snej

ZADZWO POD NUMER: 509 240 000, 500 017 878 ( w godzina 8 do 16)
LUB WY印IJ CV E-MAILEM : biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy si telefonicznie.
Przy wysy豉niu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Kontakt:
LiderJob
Telefon:
500017878

Ods這n: 64
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl